Бинт для тампонування (тампонади) Sterile Compressed Gauze

100,00
грн.
120,00
грн.
Бинт для тампонування (тампонади) Sterile Compressed Gauze

Це компактний пресований рулон зі стерильної високоякісної бавовняної марлі, в якій використовується унікальне переплетення вигинів, яке відмінно вбирає вологу.

Цей бинт для тампонування (яке деякі називають “тампонада”) виготовлений на 100% із бавовни (мммммм, як звучить) та має найефективніший рівень поглинання рідини, стерильний та готовий до використання.

Бинт для тампонади Sterile Compressed Gauze - це компактний пресований рулон зі стерильної високоякісної бавовняної марлі, в якій використовується унікальне переплетення вигинів, яке відмінно вбирає вологу. Бинт призначений для зупинки критичних та звичайних кровотеч та для перев'язки ран.

Цей бинт відрізняється вакуумною герметичною упаковкою, яка представляє собою контейнер з легко відкривающимися надрізами. Надзвичайно компактний обсяг зберігання збільшується при розтині, щоб охопити великі ділянки рани. Стисла марля є необхідним елементом будь-якого медичного набору і може використовуватися, як кровоспинний засіб, так і у вигляді компресійної пов'язки.

Sterile Compressed Gauze може використовується в якості підтримуючої марлі для гемостатичних засобів у поєднанні із будь-якою компресійною пов'язкою для контролю кровотечі. Також можна використовувати для зупинки кровотечі разом із компресійною пов'язкою, а також використовувати як підкладку для кровоспинних пов'язок або для перев'язки невеликих ран.

Характеристики:
компактні розміри упаковки, що дозволяє її мати у індивідуальній аптечці
згорнута марля ідеально підходить для перев'язки і обробки ран

Розміри:
у складеному вигляді - 13 * 9 * 2см.
у розкладеному вигляді - 11,43см * 3,75м.
Вага: 40г
Країна виробник: Китай
Колір: білий